KURUMSAL

 

2007 yılının Şubat ayında küçük bir üretim atölyesinde başladı Hannei’nin hikayesi. İyi işler yaparak büyümek ve sektörde ismi bilinen bir marka haline gelmekti amacı. Bu yüzden çok çalıştı, çok emek verdi. Adından yola çıkarak üstlendiği misyonla tüm tecrübesini işine yansıtarak markayı adım adım büyüttü.

Yıllar geçtikçe profesyonelleşti. Emek verdikçe daha iyilerini yapmaya başladı. İlk başladığında sadece kapı imalat işleri yaparken ardından gelen deneyimle evin diğer yaşam alanlarına da girerek mutfak başta olmak üzere ev içi kullanılan tüm ahşap mobilya imalatını üretti ve uyguladı. Bunun yanı sıra; özel konseptli tasarım butik mobilya uygulamaları da yaptı.

Şimdilerde 1200 m2’lik kapalı alanda yılda 25.000m2 kapı ve 30.000 m2 dolap üretim kapasitesine sahip bir Hannei var karşımızda. Büyümeye ve gelişmeye devam eden, yenilikçi bir marka.

Hannei’nin çalışma felsefesinde mobilyada tasarımla göze hitap ederken; ihtiyaç duyulan fonksiyonelliği sağlamak, yıllar geçse de dayanıklılığıyla kullanılmaya devam eden konforlu ürünler tasarlamak vardır. Tüm ekip bu bilinçle tasarlar, üretir ve uygular.

Firma olarak önümüzdeki beş yıl içinde iyi işler yapmaya devam ederek Hannei markasını, sektörde ilk akla gelen 5 marka içinde görmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Kusursuz ve tam istediği gibi…

 VİZYONUMUZ

 

Sektörde mutfak denilince akla gelen ilk 5 marka arasında olmak.

 

 MİSYONUMUZ

 

Kaliteden taviz vermeden hem iş ortaklarımıza hem de nihai tüketiciye en fonksiyonel, en güncel ve  kaliteli hizmeti vererek büyün bir marka olmak.

 

BİZİ ARAYIN

+90 216 632 78 96 - 97

Hannei Ahşap Ürünleri San.Tic. Ltd. Şti