Konut Projelerinde de Yanınızdayız

Hannei firması, üretim parkurundaki gelişmiş kapasite ile konut projelerinde de inşaat firmalarının da yanında.

Firma, 1.200 m2’lik kapalı alanda yılda 25.000 m2 kapı ve 30.000 m2 dolap üretim kapasitesine sahiptir. Yenilikçi Hannei markası, Türkiye ve dünyadaki ürün geliştirme çalışmalarını takip etmekte ve uygulamaktadır. Mobilyada tasarımla göze hitap ederken; ihtiyaç duyulan fonksiyonelliği sağlamakta ve yıllar geçse de dayanıklılığıyla kullanılmaya devam eden konforlu ürünler tasarlamaktadır. Tüm ekip bu bilinçle tasarlar, üretir ve uygular.

Kuruluşu itibarı ile özel konut projelerinde mutfak ve kapı imalatı konusunda üretim ve uygulama yapan Hannei, bu çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 

Bizi Arayın! Hayalinizdeki Mutfağı Birlikte Tasarlayalım:

Beklentileri hayata geçiren Hannei, tasarım yeteneği ve projeye özel çözüm yöntemleriyle mutfaklara özel tasarımlar sunuyor. Hayalinizdeki mutfağı birlikte değerlendirip planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Renk, kapak tasarımı, tezgah kalitesi ve kulplardaki detaylara kadar her şeyi istediğiniz şekilde önce çiziyor sonra da uyguluyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Arayın evinize gelelim. Birlikte düşünüp, birlikte çizelim.

 

HANNEİ AHŞAP ÜRÜN SAN. ve TİC.LTD. ŞTİ.

Kazım Karabekir Mah. Adem Yavuz Cad. No:144/B Ümraniye / İSTANBUL

info@hannei.com.tr

 

Tel:0216-632 78 96-97

Fax:0216-632 78 98

 

Sizin Mutfağınız Hangi Hannei?

Bir Türk kadınının evinde en kıymet verdiği yaşam alanıdır mutfak. Çünkü sunum önemlidir; sunumu güzelleştiren lezzetler ve hazırlandıkları mutfaklar kadının hayatını kolaylaştıran fonksiyonel ve aynı zamanda da estetik detaylarla tasarlanmış olmalıdır.

 

Öncelikle sevdiklerimize sonra da misafirlerimize verdiğimiz önem Türk gelenek ve göreneklerinden ileri gelir. Sofralarımızı paylaştığımız konuklarımız için yaptığımız sunumların ve lezzetli yemeklerin beğeni görmesi bir kadın için çok büyük kıymet taşır. Dolayısıyla mutfakların, sofralarımızdaki lezzetli sunumları detaylı tasarımlarıyla tatlandırdıklarını söyleyebiliriz.

İşte bu noktadan yola çıkan Hannei, mutfak grubu ürünlerin hepsinde tasarımı, fonksiyonelliği, dayanıklılığı ve konforu önemser.

Peki sizin mutfağınız hangi Hannei?

Evinizin tarzı modernse ve ışığın yansımasını mutfağınızda daha çok hissetmek istiyorsanız size Lenuta Mutfak modelini öneriyoruz. Lenuta ışığın ruhunuza dokunduğu bir tasarım. Tasarımındaki pürüzsüzlük hissi, yaşam alanınızdaki kusursuzluğu zarif bir şekilde yorumluyor. İçinden çıkmak istemeyeceğiniz bu modern mutfak isteyin sizin olsun.

Country tarz sevenlere özel bir önerimiz olacak.

Doğal dokuları seviyor, evinizde country havayı yaşamak size mutluluk veriyorsa Arvis sizin için tasarlandı demektir.

Arvis’in ahşap yüzeyi mutfağınıza istediğiniz doğal dokunuşları getirirken, mutfağınızda huzuru bulmanıza da yardımcı oluyor. Mutfak mobilyalarında kullanılan kapakların verdiği sıcaklık hissi, kulplardaki doğal yansımalarla bütünleşiyor.

 

Mahremiyetin Anahtarı Kapılar

İnsanların mahremiyetlerini korumak için icat edilmiştir kapılar. Evlerimizde bir yandan odalarımızı tanımlı hale getirirken diğer yandan da tasarımlarıyla yaşam alanlarımıza renk katarlar.

Yaşam alanlarımız içinde hemen her kapalı alanda bulunan kapıların tasarımlarında kullanılan malzemeler sağlıkla nefes almamıza olanak verirken, üzerlerinde herhangi sağlığa zararlı koruyucu bir malzeme kullanılmaz.

Kaplama ve lake kullanılarak hazırlanan tasarımlar içlerinde ahşap serenler kullanılarak üretilirler.

BİZİ ARAYIN

+90 216 632 78 96 - 97

Hannei Ahşap Ürünleri San.Tic. Ltd. Şti